Türkiyenin Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Türkiyenin Sitesi

Türkiyenin Sitesi

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
En son konular
» Aşırı kıskanılmak, kadını aşağılanmış hissettiriyor!!!
"En Çok Ona Darıldım" Icon_minitimeCuma Haz. 07, 2013 6:04 pm tarafından shess

» Üstteki Üye iLe Hiç Kavga Ettinizmi ?
"En Çok Ona Darıldım" Icon_minitimeCuma Haz. 07, 2013 6:00 pm tarafından shess

» İzlediğiniz dizilerden hangisini en çok beğeniyorsunuz?
"En Çok Ona Darıldım" Icon_minitimeCuma Haz. 07, 2013 5:55 pm tarafından shess

» Birazcık ...Olabilirim
"En Çok Ona Darıldım" Icon_minitimeCuma Haz. 07, 2013 5:53 pm tarafından shess

» Bağlanmayacaksın
"En Çok Ona Darıldım" Icon_minitimeCuma Haz. 07, 2013 11:02 am tarafından Can123

» Üstteki üye hangi rütbeyi hakediyor
"En Çok Ona Darıldım" Icon_minitimePtsi Mart 25, 2013 9:26 pm tarafından Green.

» *****YAZMAK YASAK*****
"En Çok Ona Darıldım" Icon_minitimeSalı Mart 12, 2013 5:45 pm tarafından Admin

» Şuan Hangi Şarkıyı Dinliyorsunuz ?
"En Çok Ona Darıldım" Icon_minitimeSalı Mart 12, 2013 5:38 pm tarafından Admin

» Üsteki Üye İntihar Ediyor (: Hadi Vazgeçir
"En Çok Ona Darıldım" Icon_minitimeSalı Mart 12, 2013 4:05 pm tarafından Admin

En aktif konular
Üstteki üye hangi rütbeyi hakediyor
Şuan Hangi Şarkıyı Dinliyorsunuz ?
Sözlerin bugünkü ruhunu yansıtsın ?
Son Mesaj Kimde Kalacak ?
Galatasaray İçin 1905'e Kadar Sayalım
Issız Bir Adaya Düşseniz Yanında Olmak İstediğiniz 3 ÜYE
Şuanda ne düşünüyorsunuz?
Üstteki Üye iLe Hiç Kavga Ettinizmi ?
Üstteki üyeyle ortak bir noktan var mı?
Birazcık ...Olabilirim
En çok konu başlayanlar
Admin
"En Çok Ona Darıldım" Vote_lcap"En Çok Ona Darıldım" Voting_bar"En Çok Ona Darıldım" Vote_rcap 
Green.
"En Çok Ona Darıldım" Vote_lcap"En Çok Ona Darıldım" Voting_bar"En Çok Ona Darıldım" Vote_rcap 
es95
shess
Haftanın en aktif yollayıcıları
No user
Sosyal yer imi
Sosyal yer imi reddit      

Sosyal bookmarking sitesinde Türkiyenin Sitesi adresi saklayın ve paylaşın
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
En iyi yollayıcılar
Admin
es95
Green.
Gizli_Sakli
kurucu96
shess
denizimsi
ilker_1993
Can123
Sweetline
Ayın en aktif yollayıcıları
No user

"En Çok Ona Darıldım"

YazarMesaj
Admin
Admin
Admin
Admin

İletiler : 338
Başarı Puanı : 22

"En Çok Ona Darıldım" Empty
MesajKonu: "En Çok Ona Darıldım"   "En Çok Ona Darıldım" Icon_minitimeCuma Mart 08, 2013 2:51 pm

Yoğun bakımda dört ay yaşam savaşı verdikten sonra pazar günü yaşamını yitiren arabesk müziğinin babası Müslüm Gürses'i pazartesi günü binlerce seveni gözyaşlarıyla uğurladı ama kimsenin canı 30. evlilik yıldönümünü kutlamaya hazırlanan eşi ünlü sinema yıldızı Muhterem Nur kadar yanmadı. Gürses'in büyük bir aşkla bağlı olduğu eşi Muhterem Nur, duygularını paylaştı.

Nasılsınız, dün geceyi nasıl geçirdiniz?

Evim kalabalıktı, yalnız değilim ama çok kötü bir gece geçirdim. Dünden beri ağlayıp duruyorum. Görüp kötü olmamak için dolapları bile açamıyorum. Benim kocam melek gibi gitti, hiçbir günahı yoktu. Hiç kimseye kötülük etmedi. Daha önce hep başkaları için üzülüyordum, sıra bizdeymiş. Müslüm'e mezar alınırken yanında bir mezar da kendime aldım. Yanındaki mezarım hazır. Alta Müslüm'ü, üstüne de beni koyacaklar. Bundan sonra en fazla 2 sene yaşarım o kadar.

Sizi cenazeden sonra da arayan soran çok oldu mu?

Oldu. Özellikle de sağolsun Başbakanınız dün akşam da beni aradı. Onun sözleriyle biraz teselli buldum.

4 aylık süreçte sizi en çok kıran şey ne oldu?

En çok Nevzat'a (Gürses'in menajeri) darıldım. Yıllarca beraber çalıştığı adamın karısı cenazede inim inim inlerken o arabadan inip bir şeye ihtiyacım olup olmadığını sormadı bile... Arabanın arkasında Niran Ünsal'ın elini tutup onu teselli ediyordu. Dün gece de telefonlarını kapatıp yatmış. Buna çok üzüldüm çok...

Eşinizin son albümünün adı Veda mıydı?

Hayır, Müslüm'ün yaptığı son albüm Kadırga Müzik'ledir. Onun ödemesini peşin aldık. Hatta Müslüm borçlu kalmayalım diye ameliyata girmeden 1 gece önce benden izin alıp gitti, onun okumalarını yapıp bitirdi ama şirketin sahibi Yusuf Ziya Oran hastane süresi boyunca bize saygısından o albümü piyasaya çıkarmadı. Onun dışında kendilerine reklam yapmaya çalışanlar var. Müslüm babaya albüm için peşin para verdim diyen Medeni Uçar, bir de çıkıp "Başbakan 600 bin liralık hastane borcunu sildirdi" demiş. Benim haberim yok, o nereden böyle bir şeyi biliyor. Kediler gidince farelere meydan kaldı. Bazıları da durumdan yararlanıp eski albümleri yeniden çıkardılar. Ben de dava açtım.

Kaynak: Milliyet
https://forumturkey.1forum.biz

"En Çok Ona Darıldım"
1 sayfadaki 1 sayfası