Türkiyenin Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Türkiyenin Sitesi

Türkiyenin Sitesi

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
En son konular
» Aşırı kıskanılmak, kadını aşağılanmış hissettiriyor!!!
Muhterem Nur Şimdi Çok Pişman! Icon_minitimeCuma Haz. 07, 2013 6:04 pm tarafından shess

» Üstteki Üye iLe Hiç Kavga Ettinizmi ?
Muhterem Nur Şimdi Çok Pişman! Icon_minitimeCuma Haz. 07, 2013 6:00 pm tarafından shess

» İzlediğiniz dizilerden hangisini en çok beğeniyorsunuz?
Muhterem Nur Şimdi Çok Pişman! Icon_minitimeCuma Haz. 07, 2013 5:55 pm tarafından shess

» Birazcık ...Olabilirim
Muhterem Nur Şimdi Çok Pişman! Icon_minitimeCuma Haz. 07, 2013 5:53 pm tarafından shess

» Bağlanmayacaksın
Muhterem Nur Şimdi Çok Pişman! Icon_minitimeCuma Haz. 07, 2013 11:02 am tarafından Can123

» Üstteki üye hangi rütbeyi hakediyor
Muhterem Nur Şimdi Çok Pişman! Icon_minitimePtsi Mart 25, 2013 9:26 pm tarafından Green.

» *****YAZMAK YASAK*****
Muhterem Nur Şimdi Çok Pişman! Icon_minitimeSalı Mart 12, 2013 5:45 pm tarafından Admin

» Şuan Hangi Şarkıyı Dinliyorsunuz ?
Muhterem Nur Şimdi Çok Pişman! Icon_minitimeSalı Mart 12, 2013 5:38 pm tarafından Admin

» Üsteki Üye İntihar Ediyor (: Hadi Vazgeçir
Muhterem Nur Şimdi Çok Pişman! Icon_minitimeSalı Mart 12, 2013 4:05 pm tarafından Admin

En aktif konular
Üstteki üye hangi rütbeyi hakediyor
Şuan Hangi Şarkıyı Dinliyorsunuz ?
Sözlerin bugünkü ruhunu yansıtsın ?
Son Mesaj Kimde Kalacak ?
Galatasaray İçin 1905'e Kadar Sayalım
Issız Bir Adaya Düşseniz Yanında Olmak İstediğiniz 3 ÜYE
Şuanda ne düşünüyorsunuz?
Üstteki Üye iLe Hiç Kavga Ettinizmi ?
Üstteki üyeyle ortak bir noktan var mı?
Birazcık ...Olabilirim
En çok konu başlayanlar
Admin
Muhterem Nur Şimdi Çok Pişman! Vote_lcapMuhterem Nur Şimdi Çok Pişman! Voting_barMuhterem Nur Şimdi Çok Pişman! Vote_rcap 
Green.
Muhterem Nur Şimdi Çok Pişman! Vote_lcapMuhterem Nur Şimdi Çok Pişman! Voting_barMuhterem Nur Şimdi Çok Pişman! Vote_rcap 
es95
shess
Haftanın en aktif yollayıcıları
No user
Sosyal yer imi
Sosyal yer imi reddit      

Sosyal bookmarking sitesinde Türkiyenin Sitesi adresi saklayın ve paylaşın
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
En iyi yollayıcılar
Admin
es95
Green.
Gizli_Sakli
kurucu96
shess
denizimsi
ilker_1993
Can123
Sweetline
Ayın en aktif yollayıcıları
No user

Muhterem Nur Şimdi Çok Pişman!

YazarMesaj
Admin
Admin
Admin
Admin

İletiler : 338
Başarı Puanı : 22

Muhterem Nur Şimdi Çok Pişman! Empty
MesajKonu: Muhterem Nur Şimdi Çok Pişman!   Muhterem Nur Şimdi Çok Pişman! Icon_minitimeCuma Mart 08, 2013 2:55 pm

Ameliyat olmak istemeyen Müslüm Gürses'i dinlemeyen eşi Muhterem Nur çok pişman.
Ölümüyle milyonları yasa boğan arabesk müziğinin 'babası' olarak tabir edilen Müslüm Gürses'in eşi Muhterem Nur en büyük pişmanlığını anlattı.

Muhterem Nur, pişmanlığını dile getirdi: Onu dinlemedim, ameliyat olmak istememişti. Yollamasaydım evinde bizimle olurdu... Şimdi yalnız gitti!

Star'ın haberine göre hafta başında ebediyete uğurladığımız Müslüm Gürses'in eşi Muhterem Nur, sanatçının hayranlarının cenaze namazında yaptığı taşkınlıklar nedeniyle mezar ziyaretini bir sonraki güne bıraktı. Ziyareti sırasında yürümekte zorlanan ve mezara geldiğinde oturması için bir tabure getirilen Muhterem Nur, elinde bir demet çiçeği çok sevdiği eşinin mezarı başına bıraktı.

4 AY SERUMLA UYUTULDU

Bir din görevlisinin Yasin okuyup dua ettiği ziyarette Muhterem Nur, kendince özeleştiri yaptı. Müslüm Gürses'i hastaneye götürmekle hata ettiğini söyleyen Nur "Ameliyat olmak istememişti. Bana 'Öyle de öleceğim böyle de öleceğim' demişti. Ne demek istediğini o an anlayamamışım." dedi. Nur sözlerini şöyle sürdürdü: Herkese, sağlık diliyorum, yalan bu dünya. Onu dinlemeliydim, dinlemedim. Oysa ameliyat olmak istemedi. Onu dinleseydim kendi evinde ölürdü, acı çekmezdi.

4 ay serum iğnesi ile uyudu. Böyle her tarafı delinmezdi. Bütün vücudunda delikler vardı. Keşke ben çekseydim o acıyı. Ayaklarım kırılsaydı da onu hastaneye götürmeseydim. Eğer götürmeseydim son günlerini hiç olmazsa evinde geçirirdi. Böyle olmadı şimdi, yalnız gitti.
https://forumturkey.1forum.biz

Muhterem Nur Şimdi Çok Pişman!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Vleminckx: Sneijder Geldiği için Pişman
» Demet Akalın Attığı Tweet'ten Pişman Oldu!