Türkiyenin Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Türkiyenin Sitesi

Türkiyenin Sitesi

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
En son konular
» Aşırı kıskanılmak, kadını aşağılanmış hissettiriyor!!!
Alo Polis! Tacizcimi Öldürdüm Icon_minitimeCuma Haz. 07, 2013 6:04 pm tarafından shess

» Üstteki Üye iLe Hiç Kavga Ettinizmi ?
Alo Polis! Tacizcimi Öldürdüm Icon_minitimeCuma Haz. 07, 2013 6:00 pm tarafından shess

» İzlediğiniz dizilerden hangisini en çok beğeniyorsunuz?
Alo Polis! Tacizcimi Öldürdüm Icon_minitimeCuma Haz. 07, 2013 5:55 pm tarafından shess

» Birazcık ...Olabilirim
Alo Polis! Tacizcimi Öldürdüm Icon_minitimeCuma Haz. 07, 2013 5:53 pm tarafından shess

» Bağlanmayacaksın
Alo Polis! Tacizcimi Öldürdüm Icon_minitimeCuma Haz. 07, 2013 11:02 am tarafından Can123

» Üstteki üye hangi rütbeyi hakediyor
Alo Polis! Tacizcimi Öldürdüm Icon_minitimePtsi Mart 25, 2013 9:26 pm tarafından Green.

» *****YAZMAK YASAK*****
Alo Polis! Tacizcimi Öldürdüm Icon_minitimeSalı Mart 12, 2013 5:45 pm tarafından Admin

» Şuan Hangi Şarkıyı Dinliyorsunuz ?
Alo Polis! Tacizcimi Öldürdüm Icon_minitimeSalı Mart 12, 2013 5:38 pm tarafından Admin

» Üsteki Üye İntihar Ediyor (: Hadi Vazgeçir
Alo Polis! Tacizcimi Öldürdüm Icon_minitimeSalı Mart 12, 2013 4:05 pm tarafından Admin

En aktif konular
Üstteki üye hangi rütbeyi hakediyor
Şuan Hangi Şarkıyı Dinliyorsunuz ?
Sözlerin bugünkü ruhunu yansıtsın ?
Son Mesaj Kimde Kalacak ?
Galatasaray İçin 1905'e Kadar Sayalım
Issız Bir Adaya Düşseniz Yanında Olmak İstediğiniz 3 ÜYE
Şuanda ne düşünüyorsunuz?
Üstteki Üye iLe Hiç Kavga Ettinizmi ?
Üstteki üyeyle ortak bir noktan var mı?
Birazcık ...Olabilirim
En çok konu başlayanlar
Admin
Alo Polis! Tacizcimi Öldürdüm Vote_lcapAlo Polis! Tacizcimi Öldürdüm Voting_barAlo Polis! Tacizcimi Öldürdüm Vote_rcap 
Green.
Alo Polis! Tacizcimi Öldürdüm Vote_lcapAlo Polis! Tacizcimi Öldürdüm Voting_barAlo Polis! Tacizcimi Öldürdüm Vote_rcap 
es95
shess
Haftanın en aktif yollayıcıları
No user
Sosyal yer imi
Sosyal yer imi reddit      

Sosyal bookmarking sitesinde Türkiyenin Sitesi adresi saklayın ve paylaşın
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
En iyi yollayıcılar
Admin
es95
Green.
Gizli_Sakli
kurucu96
shess
denizimsi
ilker_1993
Can123
Sweetline
Ayın en aktif yollayıcıları
No user

Alo Polis! Tacizcimi Öldürdüm

YazarMesaj
Admin
Admin
Admin
Admin

İletiler : 338
Başarı Puanı : 22

Alo Polis! Tacizcimi Öldürdüm Empty
MesajKonu: Alo Polis! Tacizcimi Öldürdüm   Alo Polis! Tacizcimi Öldürdüm Icon_minitimeCuma Mart 08, 2013 2:56 pm

Genç kız tacizcisini öldüren kardeşinin suçunu üstlendi.
Bursa'da oto yedek parçacı İlker K. (33), daha önce yanında çalışan ve cinsel ilişkiye girdiği öne sürülen Aslıhan O.'nun (25) kardeşi Hüseyin O. (22) tarafından sabaha karşı av tüfeği ile öldürüldü.

Olayı polise bildiren Aslıhan O. cinayeti üstlenmek istedi. Ancak sorguda suçunu itiraf eden Hüseyin O. ifadesinde, ''Evin kapısına yine dayandı. 'Ulan boğazımıza kadar getirdin' diyerek tüfekle boğazına ateş edip öldürdüm" dedi.

Bursa'da yaşayan Aslıhan O. iki ay önce Bursa Cumhuriyet Savcılığı'na başvurarak, İlker K. adlı kişinin yedek parça satan mağazasında muhasebe görevlisi olarak çalışırken kendisiyle aşk yaşadığını, daha sonra işten ayrıldığını belirtti. Ancak İlker K.'nın girdikleri ilişkiyi gizlice kameraya alıp tekrar birlikte olmak için kendisine şantaj yapıp tehditler yağdırdığını söyledi. Bunun üzerine savcılık İlker K. hakkında soruşturma başlatırken; 4'üncü Aile Mahkemesi ise Aslıhan O'.nun çağrılı sistemle korunmasına karar verdi.

"ALO POLİS TACİZCİMİ ÖLDÜRDÜM"

Bugün sabaha karşı saat 04.00 sıralarında 155 Polis İmdat'ı evinden arayan Aslıhan O. kendisini sürekli taciz eden İlker K.'yı tüfekle öldürdüğünü, cesetinin ise Merkez Osmangazi İlçesi'nde boş bir arazide bir otomobilin arka koltuğunda olduğunu söyleyip, kendisinin de evinden gözaltına alınmasını istedi. Kısa sürede belirtilen adrese giden polis ekipleri İlker K.'nın cesetini kendisine ait otomobilin arka koltuğunda buldu. Polis aracın ön koltuğunda av tüfeği ile biri boş ikisi dolu fişek tespit etti. Polis daha sonra bekar olan Aslıhan O.'yu evinde gözaltına aldı.

Emniyet Müdürlüğü'nde getirilen Aslıhan O. verdiği ifadede, "İlker'in yanından ayrıldıktan sonra kendisine ilişkimizin bittiğini söyledim. O bana görüntülerle şantaj yapıp, tekrar birlikte olmamızı istedi. Ölümle tehdit etti. Bursa 4'üncü Aile Mahkemesi 31 Ocak 2013 günü bana, telefon açtığım zaman gelmek koşulu ile polis koruması verdi. Dün akşam yine aradı. 'Gel bir kez daha konuşalım ve bu işi bitirelim' dedi. Ben de yanıma, kendime ait kırma tabir edilen tüfeği alıp onunla buluştum. Tehditlerini sürdürünce tüfek ile onu öldürdüm. Cesetini arka koltuğa taşıdım, otomobili boş bir araziye bırakıp eve giderek sizi aradım" dedi.

KARDEŞİ SUÇU KABUL ETTİ

Bursa polisi, Aslıhan O.'nun böyle bir cinayeti tek başına işleme ihtimalinin zor olduğunu dikkate aldı. Polis, Aslıhan O.'nun kardeşi Hüseyin O. ile iki yakınını daha gözaltına aldı. Saat 10.00'a kadar süren sorgulama sonunda Aslıhan O.'nun kardeşi Hüseyin O. suçunu itiraf etti.

İlker K.'nın dün gece bir kez daha evlerinin önüne geldiğini söyleyen Hüseyin O. "Zoruma gitti. Evdeki kırma tüfeği alıp yanına gittim. 'Ulan boğazımıza kadar getirdin' diyerek tüfekle boğazına sıktım ve öldürdüm. Sonra ceseti arka koltuğa taşıyıp, aracı boş bir araziye çektik. Sonra eve geldik. Kanlı pantolonu çıkartıp çöp konteynrına attım. Ablam kendisinin yüzünden benim cinayet işlememi kabul edemeyip suçu üstlendi" dedi.

Hüseyin O.'nun suçunu itiraf etmesinden sonra polis, zanlının kanlı pantolununu cesetin bulunuduğu yere 400 metre uzaklıktaki çöp konteynerinde buldu.

Olayla ilgili soruşturmaya Bursa Cumhuriyet Savcılığı'nca başlandı. Evli ve 2 çocuk babası olan İlker K.'nın ceseti, otopsi yapılmak üzere Bursa Adli Tıp Kurumu Morgu'na kaldırıldı.
https://forumturkey.1forum.biz

Alo Polis! Tacizcimi Öldürdüm
1 sayfadaki 1 sayfası